Rajkot, Gujarat
GST No. 24AAJFE5328G1ZK
Call 0804386236990% Response Rate
Send Enquiry

Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Programming Type | Digital |
| Automation Grade | Fully Automatic |
| Mounting | Wall Mount |
| Supply Voltage | 230V AC |
| Quick Wash Time | 10 minutes |
| Body Material | Plastic |
| Voltage | 220-240V |
| Power | 2000W |
| Capacity | 0.5HP to 7.5HP |
| Usage/Application | Industrial |
View Complete details