Rajkot, Gujarat
GST No. 24AAJFE5328G1ZK
Call 0804386236989% Response Rate
Send Enquiry











| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Mild Steel |
| Reach | Telescopic Pole |
| Body Material | GI |
| Automation Grade | Fully Automatic |
| Quick Wash Time | 10 minutes |
| Voltage | 220-240V |
| Power | up to 2500W |
| Capacity | 2 KWP to 2000 KWP |
| Frequency | 50 Hz |
| Sprinkler Diameter | 20 mm or 1/2 Inch |
View Complete details