Rajkot, Gujarat
GST No. 24AAJFE5328G1ZK
Call 0804386236989% Response Rate
Send Enquiry







| Minimum Order Quantity | 25 Piece |
| Frequency | 50 Hz |
| Sprinkler Diameter | 20mm |
| Material | PVC |
| Country of Origin | Made in India |
| Quick Wash Time | 10 minutes |
| Automation Grade | Fully Automatic |
| Body Material | Plastic |
| Voltage | 220-240V |
View Complete details












| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Size | 1/2 inch |
| Material | Galvanize |
| Type of Clamp | U Clamp |
| Class | Heavy Duty |
| Usage/Application | sprinkler holding clip |
| Weight | 47gm |
| Locking Screw | M5X15 |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details